Республіканці вимагають імпічменту для Байдена через ситуацію в Афганістані

ДУМКА 27, Серпень 2021, 06:32 1059
Республіканці вимагають імпічменту для Байдена через ситуацію в Афганістані

Члени Республіканської партії США виступили із закликами до відставки або імпічменту 46-го президента Сполучених Штатів Джо Байдена на тлі терактів в Кабулі.

«Чи варто Байдену піти у відставку або бути знятим за те, як він справляється? Так. Але це залишило б нас з віце-президентом Камалою Харріс, що в десять разів гірше», – написала у своєму Twitter Ніккі Хейлі, яка займала в адміністрації 45-го президента США Дональда Трампа посаду постпреда при ООН.

“Якщо президента Трампа можна було піддати процедурі імпічменту через телефонний дзвінок, то прийшов час для імпічменту щодо Байдена через грубу недбалість в Афганістані. < … > Час для розслідування і визначення винних буде пізніше, але нам потрібен новий Верховний головнокомандувач (президент) Зараз! Керівництво, яке залучило нас до цього, не володіє компетенцією і волею для того, щоб витягнути нас», – написав конгресмен Ронні Джексон у своєму Twitter.

“Джо Байден повинен взяти на себе відповідальність і піти у відставку. Ми повинні забезпечувати безпеку наших військових і захищати нашу країну», – заявив у свою чергу член Палати Представників Конгресу Грег Стьюбі.

“Адміністрація Байдена підвела американців ще на одному фронті. Тепер американці загинули через невдачі цієї адміністрації. Цьому немає прощення. Я закликаю президента Байдена, держсекретаря Ентоні Блінкена і голови Комітету начальників штабів ЗС генерала [Марка] Міллі до відставки», – сказано в публікації конгресмена Майкла Клауда.

Як зазначає телеканал Fox News, з різкою критикою на адресу Байдена виступив і ряд інших членів Республіканської партії США.