У Чорне море зайшов ракетний есмінець США

ДУМКА 29, Січень 2021, 10:52 67
У Чорне море зайшов ракетний есмінець США

Ракетний есмінець типу “Арлі Берк” USS Porter увечері в четвер увійшов в Чорне море для здійснення операцій з морської безпеки в регіоні.

Про це повідомляє прес-служба НАТО.

Як зазначили в Альянсі, есмінець USS Porter став третім американським кораблем, який увійшов у Чорне море за останні кілька днів. Нагадаємо, 24 січня в Чорне море зайшов другий військовий корабель США — танкер USNS Laramie.

Він пройшов протоку Дарданелли і зайшов в Чорне море для заправки ракетного есмінця Donald Cook. Відзначається, що»прибуття Laramie в Чорне море посприяє зміцненню стабільності в регіоні завдяки своїй здатності поповнювати запаси пального кораблів в море”.

Можливості дозаправки Laramie дозволяють есмінцю Donald Cook, що знаходиться на службі протягом тривалого часу, продовжувати роботу без необхідності заходу в порт.

Це також дозволяє партнерам НАТО заправлятися паливом і продовжувати час патрулювання перед поверненням в порт приписки.

У прес-службі Шостого флоту США уточнили, що «це перший випадок в цьому році, коли ВМС США відправили кілька кораблів в Чорне море».