У Росії депутат застрелив чоловіка, який збирав металобрухт на звалищі

Seo 11, Серпень 2021, 01:36 517
У Росії депутат застрелив чоловіка, який збирав металобрухт на звалищі

У Російській Федерації депутат Законодавчих зборів Камчатського краю від” Єдиної Росії ” Ігор Редькін застрелив чоловіка, який збирав металобрухт на звалищі в стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляють російські ЗМІ, передає “Думка“.

Повідомляється, що другого серпня на звалищі біля селища Озернівський місцевий житель Андрій Толстопятов приїхав з родичами на звалище, щоб зібрати там металобрухт. Чоловік був застрелений в живіт, у нього залишилася дружина і дитина.

Кримінальну справу стосовно депутата було порушено 6 серпня, а вже 10 серпня, після того, як історія потрапила в місцеві ЗМІ, прес-служба депутата поширила заяву, що Редькін зізнався у вбивстві, але стверджує, що це був нещасний випадок.

“Увечері в селищі Озернівський я дізнався про те, що на звалищі бродить ведмідь, від якого можуть постраждати місцеві жителі. Я взяв зброю і вирішив його відлякати. У сутінках вистрілив по ведмедю. Пізніше я дізнався, що приблизно в той же час в районі стрілянини був поранений місцевий житель, який помер у лікарні”, – заявив Редькін.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що депутат приїхав на звалище, щоб повправлятися у стрільбі, а сам він при цьому, був п’яний.

Спочатку правоохоронці порушили справу за статтею про вбивство (105 КК РФ), але тепер депутата можуть звинуватити в заподіянні смерті з необережності (109 КК РФ). За цією статтею максимальне покарання становить два роки позбавлення волі.