У Росії під час навчань втопили БТР з військовослужбовцем

ДУМКА 13, Червень 2019, 06:04 410
У Росії під час навчань втопили БТР з військовослужбовцем

Під час військових навчань російських збройних сил на Балтиці 11 червня стався інцидент – в ході навчальної висадки десанту на морське узбережжя військові РФ примудрилися втопити бронетранспортер , в якому загинув один військовослужбовець, повідомляє ” Інтерфакс “.

Як зазначає видання, один з БТР після виходу з десантного корабля почав йти на дно з невідомої причини. З трьох солдатів, що сиділи в БТРі, врятуватися встигли тільки двоє, третій пішов на дно разом з бойовою машиною.

Інформацію виданню підтвердили у військовому слідчому управлінні по Балтійському флоту, проте більш істотних подробиць не представили, відмовившись проведенням слідчих дій. Відомо лише, що інцидент стався під час всеармійського конкурсу “морський десант-2019”. Цікаво, що потонув БТР перебував на балансі 336-ї бригади морської піхоти (Балтійськ, Калінінградська область РФ), однак потонув солдат проходив службу в морській піхоті Чорноморського флоту.

Це не перший випадок утоплення БТРа російськими військовими під час навчань – схожа ситуація сталася 7 жовтня 2018 року під час навчань у російському Дагестані. Тоді під час десантування в Каспійському морі пішов на дно бронетранспортер , в якому загинуло двоє російських військових.