У Росії визнали зрив поставок нового літака через санкції

ДУМКА 15, Квітень 2021, 04:09 213
У Росії визнали зрив поставок нового літака через санкції

Вихід новітнього російського літака МС-21 на ринок затримується через санкції, робота з імпортозаміщення ще не завершена.

Про це заявив віце-прем’єр РФ Юрій Борисов.

“Не можна приховувати, що одна з причин гальмування з виведенням на ринок МС-21 – це санкції. Ми вже подолали їх по ряду позицій, зокрема, по композитам”, – сказав Борисов.

“Нам ще належить важка, напружена робота, щоб замістити до 40% присутності іноземного бортового обладнання в цьому флагманському проекті. Думаю, що ми з цим завданням впораємося, підтвердження тому – випробування російського двигуна ПД-14 в грудні минулого року”, – додав заступник голови російського уряду.

МС-21 повинен стати першим середньомагістральним літаком, створеним в пострадянській Росії. Літак повинен був мати подовжене композитне крило, створене з використанням імпортних матеріалів, а також двигуни американської компанії Pratt&Whitney.

Старт серійного виробництва МС-21 був в черговий раз Відкладений, за останніми офіційними даними, він очікується в кінці 2021 року.

Раніше повідомлялося, що Польща просить Євросоюз ввести нові санкції проти Росії.

Також ми раніше повідомляли про те, що в Сенаті закликали Байдена ввести санкції проти «Північного потоку-2».

Крім того, раніше повідомлялося, що в Держдепі заявили, що у США в арсеналі не тільки санкції для зупинки «Північного потоку — 2».