У США адвокат підключився до судового засідання в Zoom у масці сумного кошеняти. ВІДЕО

Ірина Дубровська 11, Лютий 2021, 11:09 48
У США адвокат підключився до судового засідання в Zoom у масці сумного кошеняти. ВІДЕО

У Техасі, США, під час чергового судового засідання стався курйоз – один з адвокатів Рід Понтон, який брав участь у слуханні через zoom-конференцію, з’явився на екрані в масці-фільтрі сумного кошеня. Як виявилося згодом, такі фільтри перед цим виставила його дочка. Відео моментально облетіло мережу і швидко стало вірусним.

Про випадок розповів суддя Рой Ферґюсон у Twitter, передає Думка.

“Важлива порада для Zoom: якщо дитина користувалася вашим комп’ютером, перед тим, як приєднатися до віртуальних слухань, перевірте параметри відео, щоб переконатися, що фільтри вимкнено. Щойно справу формально оголосило кошеня”, – написав Ферґюсон.

На початку судового процесу суддя відразу відразу ж відреагував на незвичайний вид адвоката, вказавши йому, що той виглядає як кіт і, напевно, неправильно задав якісь налаштування при підключенні до zoom-конференції.

На це правозахисник обурено заявив, що він в курсі того, що відбувається і він не кіт:

“Я живу тут і я не кіт!”- заявив Понтон.

“Я бачу”, – парирував суддя.

Сам юрист не зміг відразу вимкнути фільтр. Поки його помічниця розбиралася з налаштуваннями.

“Я й не знав, що Zoom може перетворити мене на кота. Я й не знав, що кіт у Zoom може перетворити мене на знаменитість в інтернеті, і усе це сталося за лічені години”, – прокоментував подію Понтон, передає ВВС.

Слід зазначити, мережевий сервіс Zoom тимчасово скасував 40-хвилинне часове обмеження на безкоштовні відеоконференції на період зимових свят.
Крім того, нідерландський журналіст приєднався до секретної онлайн-конференції міністрів оборони ЄС. Йому вдалося вгадати пароль, оскільки один з урядовців опублікував частину PIN-коду на своїй сторінці в соцмережі.