У США водій довірився навігатору і на добу застряг у снігу

ДУМКА 1, Квітень 2021, 04:34 118
У США водій довірився навігатору і на добу застряг у снігу

Не секрет, що автомобільні навігатори можуть помилково відвести водія на дороги, які не використовуються автомобілістами. Це сталося з подружньою парою американського штату Юта.

Нещодавно молоді люди зі своєю собакою вирішили відправитися в сусідній округ.

Для цього вони скористалися кросом Subaru Forester. Водій їхав, дотримуючись вказівок Google Maps. У підсумку вони опинилися на автодорозі, яку в зимовий період не використовують місцеві автолюбителі.

У районі кордону з Колорадо мандрівники зрозуміли, що сніговий покрив є дуже глибоким. Водій вирішив розвернути автомобіль у зворотний бік, проте в підсумку застряг.

Варто відзначити, що в тому районі, де сімейна пара «потрапила в пастку», мобільний зв’язок практично не працює. Однак американцям пощастило, і вони все ж змогли зв’язатися зі службою порятунку.

Відправлений на допомогу Евакуатор в результаті також застряг в снігу. Внаслідок цього Службі порятунку довелося направити ще одну одиницю техніки, щоб вона витягла першу рятувальну машину зі снігової «пастки».

Надалі рятувальники змушені були придумувати новий план дій, щоб дістатися до застряглих в снігах мандрівникам.

Туристам довелося чекати допомоги близько доби. У підсумку на місце події все ж змогли дістатися два снігоходи, а також гусеничний спеціальний всюдихід версії Polaris Ranger.

Ми раніше писали, що в Таїланді мавпу відправили на примусове лікування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мешканка американського штату Мічиган Пейдж Спаньоло під час перегляду соціальних мереж, випадковою натрапила на фотографію шматочка банана в тарілці, який разюче нагадував мордочку її пса Вінні.

Також ми повідомляли, що відомий своїми радикальними змінами в зовнішності француз Ентоні Лоффредо, щоб бути більш схожим на інопланетянина, видалив свій ніс.