В Росії не знайшлося двигунів для ударних безпілотників

ДУМКА 6, Лютий 2021, 15:03 244
В Росії не знайшлося двигунів для ударних безпілотників

У Росії не знайшлося двигунів для ударних безпілотників і це є однією з причин відсутності відставання в розвитку військової техніки від західних країн.

Про це повідомляє “Думка”, посилаючись на інтерв’ю генерального директора Центрального інституту авіаційного моторобудування Михайла Гордіна.

“Не думаю, що це основна причина. Сумно, що їх немає, але я впевнений, що через п’ять років з’являться типові вітчизняні поршневі двигуни різних потужностей-50 “коней”, 80, 150, 200, 500, на базі яких можна будувати Безпілотники в інтересах Міноборони», — сказав фахівець.

На його думку « ” вище 500 кінських сил, швидше за все, не буде поршневих двигунів, там вже газотурбінні починаються, нижче 50 — електричні установки». «Є поки питання по паливу, чи буде це бензин або гас. Проте які двигуни галузі потрібні, з Мінпромторгом ми вже визначилися”, – додав Гордін.

За його словами, катастрофи у відставанні Росії від інших країн в двигунах для безпілотників немає. “Наздоганяти і обганяти набагато простіше, ніж бігти попереду. У нас як мінімум є відомості про експлуатацію зарубіжних дронів. На основі чужого досвіду ми можемо зробити свої краще”, – сказав гендиректор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародна група вчених знайшла незвичайну особливість в спектрі світла, відбитого від крижаного супутника Сатурна Реї.