В Росії вибухають склади зі снарядами, люди змушені тікати

consaidin 10, Травень 2020, 13:11 403
В Росії вибухають склади зі снарядами, люди змушені тікати

В околицях колишнього військового містечка селища Пугачове, що в Удмуртії (РФ), вибухнули снаряди. Причиною стало загорання сухої трави.

Це сталося 9 травня. Жителі містечка почали залишати свої будинки, повідомляють російські ЗМІ.

“Евакуація не оголошена, люди виїхали самостійно. Ми повідомили жителям, що якщо ви відчуваєте якісь психологічно неприємні відчуття від вибухів, від запаху, то ви можете самостійно, пішим ходом евакуюватися, або на транспорті до родичів”, – сказав глава Малопургінського району Сергій Юрін.

Влада району все ж приготувала пункти тимчасового розміщення в школах райцентру Мала Пурга і автобуси для маломобільних груп громадян.

Вибухи почалися, бо в селещі загорілася трава. Снаряди були розкидані по околицях Пугачового вже протягом декількох років після пожежі в арсеналі військової частини в 2011 році. Довгий час їх не могли зібрати і утилізувати.

“Загоряння сухої трави на технічній території колишнього арсеналу локалізовано, зараз поливаємо вогнища із пожежного вертольота. Після завершення робіт, орієнтовно о 13:00 10 травня, жителям дозволять повернутися додому”, – говорить Юрін.

За його словами, в колишньому військовому містечку живуть 1200 осіб. Зараз територія оточена поліцією і Росгвардіей, на місці працюють співробітники МНС.