Як Джорджа Флойда: У США поліція задушила чоловіка під час затримання

Христина Качоровська 28, Квітень 2021, 10:51 101

Інцидент трапився в місті Аламеда, штат Каліфорнія, ще 19 квітня, але інформація в ЗМІ просочилася тільки зараз.

Повідомляється, що силовики, при затриманні, вбили 26-річного чоловіка. Як і в історії з Джорджем Флойдом, поліцейські більше 5 хвилин притискали його до землі, після чого чоловік просто задихнувся.

Жертвою американських поліцейських став Маріо Гонсалес. Його намагалися затримати двоє правоохоронців після того, як до них надійшло повідомлення, що Гонсалес знаходиться в місцевому парку нібито в нетверезому стані.

Коли поліцейські підійшли до чоловіка, то попросили представитися і назвати дату народження. Гонсалес відмовився відповідати і поліцейські застосували силу. Вони повалили його на землю, животом вниз і один з правоохоронців поставив коліно йому на шию.

Чоловік близько 5 хвилин пручався і говорив, що не зробив нічого протизаконного. Але поліцейські його не відпускали і незабаром він перестав дихати.

Силовики відразу ж надали йому першу медичну допомогу, але Гонсалес все одно трохи пізніше помер в лікарні.

Сім’я загиблого вже повідомила, що без батька залишився 4 річний син Маріо. Крім цього, загиблий був опікуном свого 22-річного брата з аутизмом. Рідні в смерті Гонсалеса звинувачують саме поліцію:

“Вони вбили мого брата так само, як раніше був убитий Джордж Флойд”.

Поліцейських, які затримували Гонсалеса, вже усунули від роботи, відправивши в оплачувану відпустку на час розслідування справи.

Нагадаємо, раніше ми писали, що американські копи ділились валентинками з жартом про смерть Джорджа Флойда.

Також повідомлялось, що на Філіппінах помер чоловік, якого поліцейські змусили присісти 300 раз.