На Донбасі обстріляли добровольців, з якими говорив Зеленський

ДУМКА 28, Жовтень 2019, 21:55 2177
На Донбасі обстріляли добровольців, з якими говорив Зеленський

В зоні ООС в районі Золотого були обстріляні українські добровольці, з якими спілкувався президент Володимир Зеленський.

Про це повідомив Айдер Муждабаєв, у себе в Facebook.

“Щойно обстріляли добровольців, які говорили з президентом. У прямому ефірі ATR ми спілкувалися якраз з Денисом Янтарем, і він змушений був перервати розмову”, – повідомив він.

Він повідомив, що розмовляв з добровольцем Денисом Янтарем, який спілкувався з президентом Володимиром Зеленським, однак вони були змушені перервати бесіду через обстріл.

За словами добровольців це найсильніший обстріл за останній час.

Только что обстреляли добровольцев, которые говорили с президентом. В прямом эфире ATR мы общались как раз с Денисом Янтарем, и он вынужден был прервать разговор.

Опубліковано Айдером Муждабаєвим Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін під час саміту Співдружності незалежних держав (СНД) в Ашхабаді натякнув, що у нього і Володимира Зеленського на Донбасі тепер є “спільний ворог”.

Крім того, повідомлялося, що люди, з якими президент Володимир Зеленський зустрічався Золотом і обговорював розведення військ, можуть бути старими прихильниками терористів ОРДЛО.

Так, в мережі знайшли докази того, що деякі з “вчителів”, з якими зустрічався президент, в 2014 році підтримували на сепаратистських мітингах терористичні угруповання.

Крім того, повідомляється, що 7 школа, з “вчителями” якої говорив президент, вже давно ліквідована.

Також повідомлялося, що у президента Володимира Зеленського не вийшла розмова з добровольцями, які захищають українські позиції у Золотому.