Путін на форумі натякнув, що у нього і Зеленського на Донбасі тепер є “спільний ворог”

ДУМКА 28, Жовтень 2019, 11:31 2082
Путін на форумі натякнув, що у нього і Зеленського на Донбасі тепер є “спільний ворог”

Президент РФ Володимир Путін заявив, що глава української держави Володимир Зеленський не може забезпечити відведення сил на сході України на відміну від бойовиків «ЛДНР», які нібито давали сигнал про готовність до розведення.

Про це Путін сказав під час саміту Співдружності незалежних держав (СНД) в Ашхабаді.

“Домовилися про розведення сил, але ніяк чинний президент не може забезпечити розведення бойових підрозділів і техніки, не може. Під’їхали туди націоналістичні військові формування і публічно заявили: “Якщо армія піде з цих позицій, ми тоді станемо”. Армія не йде”, – зазначив господар Кремля.

За його словами, бойовики псевдореспублік «двічі або тричі» давали сигнал про те, що вони готові до розведення сил. Путін стверджує, що вони нібито запускали білі ракети, які сигналізують про це.

“Ось тут потрібен прояв політичної волі. Тому підтримувати, вважаю, потрібно не конкретних людей, а проведену ними політику”, – додав Путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що люди, з якими президент Володимир Зеленський зустрічався Золотом і обговорював розведення військ, можуть бути старими прихильниками терористів ОРДЛО.

Так, в мережі знайшли докази того, що деякі з “вчителів”, з якими зустрічався президент, в 2014 році підтримували на сепаратистських мітингах терористичні угруповання.

Крім того, повідомляється, що 7 школа, з “вчителями” якої говорив президент, вже давно ліквідована.

Також повідомлялося, що у президента Володимира Зеленського не вийшла розмова з добровольцями, які захищають українські позиції у Золотому.