Тищенко навів аргументи чому його ресторан має право працювати

consaidin 28, Квітень 2020, 15:40 320
Тищенко навів аргументи чому його ресторан має право працювати

Нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко переконує, що його київський ресторан “Велюр” працює як своєрідний штаб і там він проводить поодинокі особисті зустрічі. Водночас у закладі дотримуються всіх карантинних обмежень і він не приймає відвідувачів.

Так Тищенко відреагував на сюжет програми “Наші гроші”. Також він звинуватив журналістів-розслідувачів у замовному матеріалі. Відповідний допис з’явився в його інстаграмі.

У тій програмі мовилося, що за понад останній тиждень “Велюр” відвідували десятки висококопоставлених гостей.

Серед них:
-позафракційний нардеп Антон Яценко,

-помічник нардепа від “Слуги народу” Олександра Мережка – Павло Куфтирьов, якого також пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським,

-нардеп Олександр Кабанов,

-менеджер компанії Метінвесту Віталій Кисіль.

“Журналісти нібито зловили мене на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писано. Само собою це не так. Справді, в ресторані “Велюр” іноді проходять особисті зустрічі. Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає жодних порушень і близько”
– запевнив Тищенко.

За словами нардепа, у “Велюрі” він зустрічається зі своїми помічниками– “з невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму щодо перетворення Києва”.

“Я суворо дотримуюся карантинних заходів і є впевненим, що тільки розрив соціальної дистанції та тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції”, – додав політик.

Зверніть увагу! Офіційно робота ресторанів в Україні є забороненою через запроваджений карантин у межах боротьби з коронавірусом. Такі обмеження діють понад місяць і триватимуть щонайменше до 11 травня.

За словами журналіста Андрія Павловського, він також відвідував “Велюр” упродовж останніх тижнів і зустрічався там із Тищенком.

Мені в статусі журналіста було необхідно розібратися, яким чином йде підготовка до виборів, яка ситуація всередині самої фракції “Слуга народу” та чого варто очікувати далі. Окремо торкнувся питання і його помічників, які зараз повинні проходити поліграф через “звинувачення” ЗМІ в тому, що вони – причетні до мінування Олександрівської лікарні,
– написав він у телеграмі.
Павловський, Тищенко, журналіст, скандал, Велюр

Андрій Павловський виходить із ресторану “Велюр” Тищенка разом із помічником нардепа Дмитром Богданом.

Журналіст переконує, що під час перебування там не бачив, щоб хтось вільно заходив до закладу або просто замовляв обід.
Він побачив тільки людей, які працювали за різними столиками з ноутбуками. Як йому пояснили, це співробітники невеликого штабу народного депутата.

Павловський, Тищенко, журналіст, скандал, Велюр
Допис Павловського щодо відвідин ресторану “Велюр” Тищенка 

Скандал з роботою ресторану Тищенка може призвести до бунту з боку рестораторів. Зокрема, співвласник однієї з найбільших в столиці ресторанних компаній Tarantino Family Дмитро Федотенков заявив, що має намір відкривати літні майданчики в своїх закладах без дозволу київської влади.

Коли всю галузь поклали на лопатки та власників кав’ярень штрафують за каву на винос. Вважаю, що з сьогоднішнього дня карантин в запропонованому урядом варіанті анульовано. З завтрашнього дня я відкриваю літні тераси низки закладів. Як людина, яка поважає закон, буду платити по 17 тисяч гривень штрафу. І на відміну від Тищенка, дотримуватимуся норм безпеки всіма доступними способами – маски, дистанція, дезінфекція та гарний настрій,
– написав він на своїй сторінці в фейсбуці.
Цікаво!Tarantino Family налічує понад 50 ресторанів у Києві, найвідомішими серед яких є “Муракамі”, “Рукола”, “Риба у вогні”. Також Федотенкову належить половина компанії “Укрбуд Девелопмент” і частина часток у БЦ Arsenal Plaza.