У “Слузі народу” вважають “державними зрадниками” тих, хто погано говорить про Єрмака

ДУМКА 18, Листопад 2021, 19:06 234
У “Слузі народу” вважають “державними зрадниками” тих, хто погано говорить про Єрмака

У ” слузі народу “впевнені, що розслідування з питання справи” вагнерівців ” можна проводити тільки на основі висновків ТСК, яку очолює його колега по партії Мар’яна Безугла.

Таку думку висловив народний депутат від Партії ” Слуга народу “Микола Тищенко, передає “Думка“.

“Слідство ТСК чітко встановило, що наказів не було. Тому треба довіряти саме професійній інформації з джерел, що надходять від народних депутатів. … Держава свою оцінку дала. … На підставі рішення ТСК потрібно і далі рухатися”, – сказав Тищенко.

Він зазначив, що знайомий з главою ВП Андрієм Єрмаком, за пропозицією якого, як свідчить розслідування Bellingcat, було відкладено проведення спецоперації вже більше 30 років.

“Він патріот, він людина – на 300% українець. Я знаю, як він думає, про що він мріє, і говорити про нього бруд – я вважаю, що це вже державна зрада”, – заявив Тищенко.

“Це не блискуча, це не спецоперація, і вона не відбулася”, – додав він.

Також читайте: Нардеп “голосу” Железняк про розслідування Bellingcat по “вагнерівцям”: все зрозуміло-багато заяв влади не підтвердилися

Результатами розслідування Bellingcat Тищенко не довіряє.

“Якщо все в суді буде з’ясовано – що вони бойовики, що вони “вагнерівці”, тоді взагалі можна буде класифікувати їх як найманців. Але їх затримали в Білорусі, що ви від нас хочете?”- додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що операцію по «вагнерівцям» вимагав відкласти голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Також ми повідомляли, що причиною зриву операції по “вагнерівцям” могла бути неприязнь президента Володимира Зеленського Зеленського до глави розвідки Василя Бурби.

Крім того, раніше ми повідомляли, що президент України Володимир Зеленський, який раніше заявляв, що спецоперація із затримання «вагнерівців» готували іноземні спецслужби, насправді знав, що цією операцією займалося Головне управління розвідки Міноборони і був обізнаний про хід операції.