На поставках електроенергії з Білорусі Зеленський і Арахамія зароблятимуть пів мільярда на місяць, – Береза

ДУМКА 2, Грудень 2021, 17:05 9365
На поставках електроенергії з Білорусі Зеленський і Арахамія зароблятимуть пів мільярда на місяць, – Береза

Що буде, якщо цинізм і корупцію об’єднати в одному флаконі? Буде імпорт російської та білоруської електроенергії в Україну, який здійснюється через арабську прокладку. А сполучною ланкою між Зеленським і цією прокладкою з ОЕА виступає головний експерт з корупції в ДНК українців і відомий брехун Давид Арахамія. Ця прокладка називається Vector Energy Innovation.

Директором прокладки числиться якийсь Тарьям Матара Тарьям. І це ніякий не шейх і не випадковий араб.

Ось Арахамія тисне йому руку на заході лопнув Банку Аркада.

На поставках електроенергії з Білорусі Зеленський і Арахамія зароблятимуть пів мільярда на місяць, – Береза

Арахамія раніше розхвалював Тар’яма як великого новатора на заході самого Тар’яма.

На цього араба так само записана частка в максимально каламутній конторі Industrial Innovation Group, яка стала правонаступником консорціуму ЕДАПС.

При цьому Industrial Innovation Group при Зеленському стала регулярно отримувати державні підряди на сотні мільйонів гривень на виготовлення спецдокументів, паспортів, захисних бланків і так далі. Вам цікаво, як з’явилися тут араби? Сідайте зручніше, зараз розповім.

Як ви пам’ятаєте влада повторно відкрила імпорт електроенергії з Білорусі наприкінці жовтня під приводом нестачі вугілля. Спочатку, мабуть, щоб заглушити невдоволення громадськості, спецімпортером повинен був стати Державний Енергоатом. І він навіть заплатить 600 млн грн за доступ до проводів. Але потім його тихо відсунули і спецімпортером поставили… арабів Арахамии. За наші з вами гроші. Тому що Енергоатому ніхто гроші не повернув, а араби Арахамії користувалися проводами безкоштовно. А ми ж всі знаємо, що Арахамія відомий альтруїст і безсрібник. Все ж пам’ятають, як він лобіював інтереси гравців і тютюнів. І звичайно ж робив він це з чистого альтруїзму. З арабами все так само. І навіть ще цинічніше. Гроші за доступ до проводів заплатили з бюджету, який наповнює ми з вами, але арабам Арахамії дозволили користуватися безкоштовно.

А тепер вгору цинізму і хитропопості влади. В якості прикриття, використали звільненого з ДТЕК менеджера. Мовляв, його компанія імпортує електроенергію, а не Зеленський з Арахамією. І якщо що, той це дозволить таким пропагандонам, як тухлий лящ сказати, що це не Вова і Давид, а Ахметов. Адже менеджер з ДТЕКу. І це дозволяло деякий час приховувати реального імпортера, але контракт з арабами таки сплив. І це породило чимало запитань.

Чи Могли Арабські друзі Арахамії отримати ексклюзивне право заробляти на імпорті електроенергії з Білорусі без договорняка Зеленського і Лукашенка?Зрозуміло що ні. І зрозуміло, що такі договорняки були не публічними. Ну, так, Володимиру Олександровичу не в першій дзвонити Лукашенко. Досвід таких дзвінків у нього є. Правда, гіркий досвід, коли він дзвонить білоруському диктатора, а потім вагнерівців затримують в Мінську і в підсумку зривається спецоперація. Але мова зараз не про неї.

На своєму прес-марафоні Зеленський особисто захищав схему імпорту електрики з Білорусі і журився з піною біля рота на канали Ахметова, які критикували імпорт. “Як же можна без імпорту?» обурювався Зеленський і переходив до анонсування держперевороту. До речі, теж за гроші Ахметова. Не зрозуміло лише чому Порошенко не приплів.

Але все виглядає дивним. Виходить, що Україна вводить санкції проти Білорусі за сфальсифіковані вибори, Лукашенко погрожує Україні війною на боці Росії і за крок від визнання анексованого Криму частина РФ, а Зеленський з Арахаією організували з ним хитру схему з імпорту електроенергії на трьох? Як то кажуть – нічого особистого, просто бізнес.

Вам цікаво скільки вони на цьому заробляють (крадуть)? Рахуйте. За підсумком листопада імпорт буде близько 300 млн кВт год. Ціна за контрактом між арабами та українською фірмою 100 доларів за 1000 кВт год.

Між арабами і білорусами ще менше. Ціна в Україні в листопаді була в приблизно 130 доларів за 1 МВт-год (1000 кВт год). Це приблизно 50 доларів на кожну тисячу кіловат. А значить це 9 млн доларів в партійну касу моносброду і в кишеню особисто Зеленському.

Скільки від цього отримає Арахамія я не знаю, але ми ж пам’ятаємо його альтруїзм. Свята людина. Але це не точно.

До речі, імпорт зростає з кожним тижнем, і в грудні ці троє зі скриньки, Зеленський, Арахамія і Лукашенко вийдуть вже на 1 млрд кВт, а це вже 20 млн дол їм в кишеню. І навіть політ Лукашенка до Криму не припинить цю схему.

Тому що кінець епохи Бідності для цієї трійці сам собою не настане. Ось і намагаються хлопці, не шкодуючи бюджетних грошей і плюючи на інтереси України. І у них це чудово виходить. Поки виходить.

Борислав Береза