“Слугам по ЗеСлугах”: чому президентська партія летить у прірву

ДУМКА 22, Жовтень 2021, 02:14 563
“Слугам по ЗеСлугах”: чому президентська партія летить у прірву

Вперше з 2019 року президентська партія “Слуга народу” втратила лідерство серед політичних сил. І о жах, на перше місце вийшла партія “європейська солідарність”, так, саме та сама партія Петра Порошенка, який настільки заважає жити Зеленському і його “слуг”, що вони вирішили навіть боротися з солодкою продукцією фірми Roshen, так як знайшли в ній цукор!

Президент і його партія можуть скільки завгодно звинувачувати у всіх своїх і чужих гріхах Порошенка, але саме він не має абсолютно ніякого відношення до стрімкого падіння рейтингів влади, Зеленський і “слуги” все зробили самі.

Коли п’яних за кермом “слуг” стали відловлювати по всій країні, то звичайно в цьому був звинувачений екс-глава МВС Арсен Аваков, який “в таємній змові з Порошенком став підливати в кефір слугам віскі і коньяки”. Але навіть після того, як пост глави, за улюбленою традицією президента, зайняв на 100% свій Денис Монастирський, казуси з депутатами не перестали відбуватися, досить згадати аварію з депутатом Трухіним і подальшою історією з покупкою ЗМІ за $200. Тобто, навіть повністю свій глава МВС не може запобігти тому трешу, який витворяють нардепи з президентської фракції.

Слова нардепа Третяковой про смерть колеги Полякова, який, до речі, парламент зайшов саме як кандидат від президентської партії, спроба тиску на “Суспільне”, виселення журналістів з вагона на вимогу депутатів, відмивання бюджетних грошей через родичів, перераховувати скандали, які виникають мало не щодня навколо “слуг” можна довго, але, схоже, вони не збираються “дивитися у дзеркало” і за звичкою все валяти на опонентів і “ворогів всередині партії”.

Судячи з останніх подій, можна простежити, що в партії існує негласний закон, ти можеш п’яним влаштовувати аварії і називати померлих колег “ворогами” і радіти їх смерті, ти можеш навіть через родичів тягнути бюджетні гроші, яких стає все менше, головне правильно голосувати і не сперечатися з Банковою. Але якщо ти йдеш в розріз з позицією президента і його оточення, навіть якщо ти намагаєшся дотримуватися закону і не бути моральним виродком, ти вилетиш з партії миттєво, при цьому тебе будуть поливати брудом твої ж колишні однопартійці, як в кращих традиціях совка.

Якщо дивитися на ситуацію в контексті майбутніх виборів, то у президентської партії залишається мало шансів не те, що зберегти лідерство, а й взагалі потрапити до наступного парламенту, “слуги” обов’язково отримають по ЗеСлугах.