Компанія олігарха Пінчука викупила всю електроенергію державної “Укргідроенерго” зі знижкою 18%

Володимир Маркопольский 29, Березень 2021, 14:22 197

Компанія ” Дніпросталь-Енерго “(входить в структуру” Інтерпайп “Віктора Пінчука) стала єдиним покупцем електроенергії Державної компанії” Укргідроенерго ” на аукціоні 25 березня, купивши її зі знижкою 18% до стартової ціни.

Про це свідчать результати аукціону, оприлюднені на сайті “Української енергетичної біржі”.

“Дніпросталь-Енерго” придбала 9,6 млн кВт годин з поставкою в квітні за ціною 1,4 грн/кВт.година. Це на 17,8% нижче стартової ціни, встановленої Державною компанією. (1,7 грн/кВт.година). Компанія олігарха Пінчука отримала електроенергію за ціною на 5% нижче, ніж біржова вартість електроенергії на ринку “на добу вперед” в день аукціону.

Нагадаємо, “Дніпросталь-Енерго” в січні 2021 року стала основним імпортером електроенергії з Білоруської АЕС. На тлі громадської критики закупівель струму у Росії і Білорусі, компанія призупинила закупівлі, проте в квітні знову отримала доступ до міждержавних мереж для поставок з Белаес в Україну.

“Дніпросталь-Енерго” входить в структуру корпорації “Інтерпайп” олігарха Віктора Пінчука і займається поставками електричної енергії на підприємства групи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що статки олігарха Віктора Пінчука в 2020-му році збільшилися майже в два рази до 2,5 млрд доларів.