Комуніст-бойовик досі отримує українську пенсію 15 тис грн/міс живучи в ОРДЛО

Ірина Дубровська 28, Червень 2020, 22:13 667
Комуніст-бойовик досі отримує українську пенсію 15 тис грн/міс живучи в ОРДЛО

Перший секретар Слов’янського міськкому КПУ Анатолій Хмельовий, який співпрацював з російськими бойовиками Стрєлкова навесні 2014 року і разом з ними втік в ОРДЛО після звільнення Слов’янська, до сих пір отримує українську пенсію. Про це пише журналіст Денис Казанський у своєму блозі.

Найдивовижніше в цій історії, як зазначає журналіст, – що Міністерство соціальної політики України за минулі роки припинило виплату пенсій тисячам переселенців, яких запідозрили в тому, що вони живуть в ОРДЛО і займаються «пенсійним туризмом». А тут секретар компартії «ДНР», не виїжджаючи «в Україні» і постійно перебуваючи в ОРДЛО, вже три роки продовжує отримувати по 15 тисяч гривень на місяць.

Журналіст нагадує, що в період окупації Слов’янська Хмільовий займався організацією незаконного референдуму, виступав від імені бойовиків на місцевому телебаченні, а також активно допомагав бойовикам Стрєлкова-Гиркин. А в 2016 році від імені «компартії ДНР» направляв депутатам російської Держдуми звернення, в якому просив визнати «незалежність ДНР».