Купівля готелю “Дніпро”- не інвестиції, а майданчик для викачування агресором грошей з України

consaidin 20, Липень 2020, 13:30 421
Купівля готелю “Дніпро”- не інвестиції, а майданчик для викачування агресором грошей з України

Розрекламованим самим президентом України інвестором готелю “Дніпро”, який має заплатити за нього більше мільярда гривень, виявився депутат Державної Думи Російської Федерації, учасник організованої злочинної групи “Лужники”, Олександр Бабаков.

Хотілось би як слід привітати інвестора, от тільки не знати, яким титулом краще до нього звернутися, бо має їх багато. Наприклад, самий простий – довірена особа Путіна, як пише про інвестора Вікіпедія.

А ще Бабаков – голова думської комісії з правового забезпечення розвитку організацій оборонно-промислового комплексу РФ. Тобто, людина, що відповідає за виготовлення російської зброї, що вбила вже 13 тисяч українців і продовжує вбивати.

Давайте ще раз. Ніякі це не інвестиції. Це спекулятивний капітал, який заходить на падаючий ринок не вкладати, а викачувати з нього гроші. Поки всі носяться із запланованим мільярдним прибутком, ніхто не думає, скільки мільярдів гривень за один тільки рік викачає з України казино Бабакова.

І цікаво було спостерігати, як знатно сіли в калюжу молоді реформатори. Попутники Зеленського у владі, які стверджують, що працюють не на Зеленського, а на Україну, вчора робили селфі і голосно кричали про мільярд. Тепер, коли стало відомо, чий це мільярд, вони по вуха у багні.