Нацполіція витратить 72 мільйона на закупівлю кросоверів — ЗМІ

Ірина Дубровська 21, Червень 2020, 12:09 61

Національна поліція оголосила закупівлю 150 легкових автомобілів спеціалізованого призначення типу кросовер. Про це інформує “Слідствою Інфо”, посилаючись на дані порталу публічних закупівель Prozorro.

Оголошення Нацполіція опублікувала 18 червня. Всього на закупівлю кросоверів передбачили майже 72 мільйона гривень. Відповідно до тендерної документації, автомобілі повинні бути 2020 випуску, обладнані світлодіодною панеллю червоно-синього кольору, гучномовцем, аналогово-цифровою УКХ радіостанцією, металевим сейфом для зберігання зброї та інших речей, тримачем зброї і антивандальними чохлами задніх сидінь.

Кінцевим строком подання тендерних пропозицій замовник визначив 3 липня. А постачання підрядник, за результатами закупівлі, повинен здійснити до 21 жовтня поточного року.

Раніше повідомлялося про те, що Нацполіція в травні закупила 200 кросоверівза майже 98 млн гривень у компанії “Спец-Ком-Сервіс”. При цьому, як повідомляє “Слідство. Інфо”, ця компанія користувалася послугами конвертаційного центру для ухилення від сплати податків – свідчать дані офіційного слідства.

Раніше Національна поліція скасувала закупівлю 631 автомобіля на загальну суму близько 300 мільйонів гривень. Скорочену процедуру, згідно якої залишився тільки тендер СБУ на закупівлю 33 автомобілів, поліція обґрунтувала “для потреб оборони”.