Шмигаль стверджує, що Україна виконає всі соціальні зобов’язання до кінця року

ДУМКА 20, Грудень 2020, 16:55 102
Шмигаль стверджує, що Україна виконає всі соціальні зобов’язання до кінця року

Україна завершить рік з виконанням усіх соціальних зобов’язань, які були передбачені нинішнім бюджетом. При цьому в бюджеті на 2021 рік передбачено зростання зарплат для медиків, працівників освіти, військовослужбовців.

Про це написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Facebook.

Він нагадав, що місія Міжнародного валютного фонду розпочне роботу в Україні з наступного тижня.

“Для України-це підтвердження підтримки МВФ у проведенні реформ і позитивний сигнал про виплату чергового траншу. А для наших міжнародних фінансових партнерів і банківського середовища – маркер стабільності”, – підкреслив прем’єр.

Крім того, на цьому тижні уряд підписав угоду з ЄБРР на суму 450 млн євро, які будуть спрямовані на розвиток дорожньої інфраструктури. Зокрема, йдеться про капітальний ремонт автодороги М-05 Київ-Одеса та будівництво Північного обходу Львова.

“Реалізація цих проектів не тільки зробить життя людей більш комфортним, але і створить мультиплікативний ефект для зростання економіки України”, – вважає Шмигаль.

Він також підкреслив, що в прийнятому держбюджеті на 2021 рік основне збільшення витрат передбачено на медицину (+47 млрд грн) і освіту (+23 млрд грн). Також закладено істотне збільшення фінансування безпеки і оборони (+21 млрд грн) і соціальної допомоги (+19 млрд грн).
“Важливо, що ставки ПДВ, ПДФО, ЄСВ, податку на прибуток підприємств залишаються без змін. Водночас у держбюджеті передбачено зростання зарплат для медиків, працівників освіти, військовослужбовців”, – підкреслив прем’єр.

Він заявив, що бюджет збалансований з точки зору доходів-витрат і реалістичний до виконання.