ЦВК всупереч закону, нарахували собі зарплати до 300 тисяч

consaidin 15, Травень 2020, 15:40 108
ЦВК всупереч закону, нарахували собі зарплати до 300 тисяч

У Центральній виборчій комісії нарахували собі зарплати за квітень у розмірі 200-300 тисяч гривень попри передбачені законом обмеження на час карантину.

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування запросив на своє засідання 20 травня членів ЦВК.

“Трохи в шоці з новини, що члени ЦВК в обхід закону, яким ВРУ обмежила зарплати чиновників на період карантину стелею в 47 230 грн, повиписували собі премії та відпускні у 200-300 тисяч. Паралельний світ! І це вони просять розширити повноваження ЦВК в змінах до виборчого кодексу….. Дуже чекаємо їх на засіданні комітету!”

Наступне засідання комітету має відбутися 20 травня, однак підтвердження щодо участі в ньому від членів Центрвиборчкому поки немає.

Секретар комітету з питань бюджету Володимир Цабаль (фракція “Голос”) уточнив, що “від таких бонусів утрималися” Андрій Гевко (призначений членом ЦВК за квотою “Голосу”) та Вікторія Глущенко (призначена за квотою “Батьківщини”).

Нагадаємо, що Рада 13 квітня ухвалила закон про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік, яким на час карантину обмежується заробітна плата посадовців, депутатів, прокурорів, суддів, керівництва та правління державних компаній, а також членів наглядових рад державних компаній до 47 тисяч гривень.