У МОЗ заявили, що бізнес сам попросив заборонити продаж частини товарів

Володимир Маркопольский 16, Січень 2021, 09:27 65
У МОЗ заявили, що бізнес сам попросив заборонити продаж частини товарів

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко стверджує, що заборону на продаж товарів першої необхідності під час локдауну ввели на прохання самих представників бізнесу.

Про це він сказав під час свого інтерв’ю.

“Ці обмеження-прохання бізнесу”, – сказав Ляшко.

“Є бізнес, який продає виключно посуд, виключно одяг, виключно іграшки. І вони втрачають під час карантину, тому що вони закриті, а поруч супермаркети продовжують працювати і продають посуд, одяг та іграшки”, – пояснив він.

За словами заступника міністра, заборона на продаж в супермаркетах всього, крім продуктів дозволяє уникнути під час локдауну нерівних умов для різних продавців.

“Діти отримали гроші в подарунок від бабусь на новорічні свята і хочуть щось купити. Магазини з іграшками закриті, вони підуть в супермаркет і куплять іграшку.

Якщо в супермаркеті іграшки під час карантину не продаються – дитина потім, після карантину, купить собі цей Гостинець від баби, коли магазини будуть в рівних умовах. Але цим ми також зменшуємо мобільність населення, тому що дитина слідує за іграшкою під час карантину”, – вважає Ляшко.