В Україні значно подорожчали овочі – стало відомо, чому

Галинка Антонюк 3, Травень 2021, 18:34 102
В Україні значно подорожчали овочі – стало відомо, чому

В більшості областей України відзначено підвищення цін на столовий буряк. Основною причиною позитивних коригувань, за словами фахівців, є сезонне скорочення пропозиції даного коренеплоду високої якості.

Багато господарств уже повідомили про виснаження запасів цієї продукції в сховищах. У підсумку ті фермери, які ще мають певні обсяги столового буряка високої і стандартної якості, отримали можливість підвищити відпускні ціни на дані коренеплоди

На сьогоднішній день якісний буряк українські виробники готові відвантажувати по 5-8 грн/кг, що в середньому на 29% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Також, на ринку присутня партії столового буряка, якість якого вже помітно погіршилася в слідстві тривалого зберігання. Таку продукцію фермери готові реалізовувати від 3 грн/кг.

Необхідно додати, що на сьогоднішній день ціни на столовий буряк в Україні вже в середньому в 1,8 рази вище, ніж в кінці квітня минулого року. Більш того, більшість гравців ринку сходяться на думці, що підвищувальна цінова динаміка буде і далі переважати в даному сегменті.

Раніше ми писали, що в Україні значно зміняться ціни на продукти