Влада намагається захистити громадян від тарифів, які сама ж і підняла,- політолог

Ірина Дубровська 9, Лютий 2021, 20:08 63
Влада намагається захистити громадян від тарифів, які сама ж і підняла,- політолог

Сьогодні, 9 лютого уряд підписав меморандум з місцевою владою про непідвищення тарифів до кінця опалювального сезону. Це, напевно, потрібно так розуміти, що ніхто не буде на себе брати відповідальність за збитки українців, які постраждали від тарифної політики чинної влади або це просто погляд уряду на питання високих тарифів.

Про це український політолог Віталій Бала пише у себе в Facebook, передає Думка.

Віталій Бала зазначає, звичайно, можна багато чому дивуватися і не розуміти логіку дій влади, але питання тарифів здається стало вершиною цинізму. Спочатку уряд прийняв рішення перед Новим роком про підвищення тарифів, подавши це, як умову Міжнародного Валютного фонду (МВФ) для надання траншу. Побачивши і почувши реакцію громадян, чинна влада взялася «героїчно» захищати громадян від високих тарифів, за словами прем’єра Шмигаля та в.о. міністра енергетики Вітренко, сказаних у різних політичних ток-шоу. Влада навіть ввела обмеження для ціни на газ, правда про електроенергію чогось сором’язливо мовчать. Всі вже побачили свої платіжки і оцінили «турботу» чинної влади про громадян країни.

«Ходять чутки, нібито цифра в платіжках в березні буде менше, а я точно знаю, що в червні, липні цифри в платіжках будуть значно менше. Опалювальний сезон вже давно почався, а чинна влада вирішила після істотного збільшення плати за комунальні послуги провести піар-акцію про турботу і захист громадян від високих тарифів Під кінець опалювального сезону. Виходить, що чинна влада захищає громадян від самої себе, що виглядає, м’яко кажучи, як нісенітниця», – резюмував політолог

Нещодавно, постачальники газу оголосили тарифи для населення на лютий.

Слід зазначити, що лише в Україні влада зупиняє видобуток дешевої електроенергії та піднімає тарифи на неї.

Крім того, співголова фракції “Європейська Солідарність Артур Герасимов заявив про неприпустимість повернення в Україну російських газових схем, оскільки вважає, що Україну намагаються знову посадити на російську газову голку.

Раніше, у “Слузі народу” розповіли, скільки буде коштувати доставка газу. Також, у “Слузі народу” розповіли, наскільки впаде ціна на комуналку з першого лютого.

Вслід за керівництвом держави котре після обіцянок понизити комунальні тарифи почало їх підіймати, скористатися подібною схемою вирішили і на місцях. Так одеські газовики вирішили отримати оплату за послуги, які вони не надавали.