В Кабміні розповіли про всю жорсткість майбутнього локдауну

Ірина Дубровська 7, Грудень 2020, 21:24 94
В Кабміні розповіли про всю жорсткість майбутнього локдауну

При цьому майбутній локдаун не буде таким же, як навесні 2020 року. Влада все ще вирішує, що залишиться відкритим, а що доведеться обмежити.

Січневий карантин в Україні не буде таким жорстким, як весняний, але будуть посилені вимоги дотримання обмежень. Про це заявив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Василь Мокан в ефірі Україна 24 у понеділок, 7 грудня.

Кабмін обговорить обмеження з радами церков і органами місцевого самоврядування, щоб уникнути саботажу і правоохоронці могли контролювати дотримання карантинних обмежень.

“Буде одна відмінність від попередніх карантинів. Мова не йде про дуже жорсткі обмеження (зупинка транспорту, авіасполучення), але буде вимога їхнього жорсткого дотримання”, – сказав Мокан.

За його словами, Кабмін поки не знає, що буде закрито в рамках жорсткого карантину.

“Ми ще не знаємо, що будемо закривати, а що ні. До середи опрацьовуються всі пропозиції, які надають профільні міністерства. Сьогодні була урядова нарада. МОЗ розробляє деякі зауваження від інших міністерств”, – додав Мокан.

До середи проект документа про карантинні обмеження мав бути готовий, резюмував чиновник.

Нагадаємо, що раніше в Кабміні пояснили введення локдауна в січні. Економіка легше перенесе жорсткі карантинні обмеження в період свят, говорить Немчінов.

Також повідомлялося, що під час локдауна введуть значні обмеження на транспорті. Громадський транспорт і міжміське сполучення залишаться відкриті, але будуть введені нові обмеження.