Полякова розповіла, що через карантинні обмеження для шоу-бізнесу, ми відкотимося на 15 років назад

Ірина Дубровська 2, Травень 2020, 16:12 305
Полякова розповіла, що через карантинні обмеження для шоу-бізнесу, ми відкотимося на 15 років назад

Співачка Оля Полякова стурбована тим, що невідомо, коли в відновиться робота, в якій задіяні “зірки” шоу-бізнесу. Про це вона заявила в програмі “Свобода слова Савіка Шустера”.

Полякова сказала, що з тривогою дивиться на те, куди “котиться” український шоу-бізнес. На слова співака і лідера партії “Голос” “Святослава Вакарчука про те, що “піна зійде” і з’являться нові таланти, вона відзначила, що за виступом музикантів і співаків стоїть робота великої кількості людей.

Полякова підкреслила, що зараз від безробіття страждають танцюристи, музиканти, оранжировщики, освітлювачі, звукорежисери, постановники шоу і музичні колективи. Вона сказала, що для них карантин не закінчиться так швидко, як для працівників інших сфер.

“Усі ці прекрасні творчі люди, які десятки років отримували свою творчу професію, будуть змушені змінити її – піти у кур’єри, постачальники, таксисти або, якщо їм пощастить, може бути, поїдуть працювати за професією за кордон. Що це означає для бізнесу? Це означає, що ми відкотимося назад років на 15”, – сказала співачка.
За її словами, працівники шоу-бізнесу в Україні розвивалися не завдяки чомусь, а всупереч усьому і лише зараз індустрія, яка стала на ноги “відкотиться” назад і перестане бути конкурентоспроможною з іншими країнами.

Вона зазначила, що прочитала план поетапного виходу з карантину, в якому сказано, що офіси, бари, ресторани і метро відновлять роботу, а про проведення культурно-масових заходів там не сказано ні слова.

“Тобто, ми, люди, які збирають стадіони, які є рупорами, які працюють на Днях міст і сіл, беруть участь в акціях на підтримку всього, ми не існуємо. Виявляється, в понятті народних депутатів нас немає”, – упевнена Полякова.

Вона додала, що артистів “не захищають, не помічають і ніяк не підтримують”.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що карантин в Україні працює і введені профілактичні та протиепідемічні заходи дали свій результат.