“Жити в токсичних відносинах”: дівчина півфіналіста Холостячки поділилась з підписниками думками

consaidin 14, Лютий 2021, 00:09 187
“Жити в токсичних відносинах”: дівчина півфіналіста Холостячки поділилась з підписниками думками

Дівчина півфіналіста “Холостячки” Андрія Рибака Аліна Смирнова порадувала шанувальників новим знімком і розповіла про любов до себе.

Відомо, що скандальний учасник “Холостячки” Андрій Рибак після проекту повернувся до своєї коханої Аліни Смирнової, про яку розповів Ксенії Мішиної ще протягом шоу. На даний момент пара вже не приховує своїх відносин і щосили хвалиться спільними фото перед шанувальниками.

На тлі миттєвої популярності після шоу, Аліна Смирнова стала ще більше проявляти активність в соціальних мережах і радувати шанувальників свіжим контентом. На цей раз блогерка опублікувала ніжний знімок, на якому постала в закритому топі на широких бретелях і лосинах кольору манго.

Під знімком дівчина розповіла шанувальникам про те, що необхідно любити себе і ні в якому разі не плутати це поняття з егоїзмом. Аліна попросила фанатів відмовитися від нав’язаних стереотипів, закликала кинути нелюбиму роботу і врешті-решт прийняти себе таким, який є.

“Щаслива людина живе своє життя і йому абсолютно немає діла, до тих, хто на думку інших живе “неправильно”. Не витрачайте час на пошуки винних. Щастя, воно всередині. Любіть, цінуйте себе і своїх близьких “, – написала Смирнова.