На Землю падає неконтрольована китайська ракета: де вона може впасти

Христина Качоровська 7, Травень 2021, 14:34 236
На Землю падає неконтрольована китайська ракета: де вона може впасти

Китайська ракета-носій Long March 5B, яка після запуску вийшла з під контролю, вже на вихідних може впасти на Землю.

За прогнозами експертів, близько 8 травня ракета потрапить в атмосферу. Точний час і місце падіння можна буде розрахувати лише за кілька годин до інциденту.

Як пишуть в ВВС, ще 29 квітня в КНР здійснили запуск на орбіту ракету-носій Long March 5B, яка є базовим модулем майбутньої космічної станції країни.

Після запуску ракета вийшла з під контролю і тепер в Пентагоні всерйоз побоюються, що деякі частини цієї ракети можуть впасти на нашу планети і принести велику шкоду.

Повідомляється, що вага ракети 22 тонни, а це значить , що вона не згорить в атмосфері, а, з великою ймовірністю, впаде на Землею.

За попередніми прогнозами вченого астрофізичного центру Гарвардського університету Джонатана Макдауелла, ракета впаде на Землю між 8 і 10 травня:

“За ці два дні ракета здійснить 30 навколосвітніх подорожей “.

Також розраховано і передбачуване місце падіння китайської ракети – в зоні ризику опинилися Нью-Йорк (США), південна частина Чилі, Веллінгтон (Нова Зеландія) і Пекін (Китай) .

У самому Китаї сподіваються, що уламки їх ракети впадуть в міжнародні води. Тут також запевняють, що вагома частина уламків ракети згорить в атмосфері і не принесе біди на Землі.

У США запевняють, що відстежують траєкторію падіння ракети і поки що намірів збивати її немає.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на космодромі Байконур з російської ракети вкрали секретну електроніку.

Також повідомлялось, як би виглядала Земля без води.