На Канарських островах знайшли секретну клініку Гітлера

ДУМКА 14, Березень 2021, 05:07 446
На Канарських островах знайшли секретну клініку Гітлера

На Канарських островах знайшли можливий притулок лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера. Згідно з припущеннями, вілла служила секретною клінікою, де фюрер після поразки у Другій світовій війні зробив пластичну операцію, після чого поїхав до Південної Америки.

Про це повідомляє The Sun з посиланням на програму Secret Nazi Bases.

Автори випуску відвідали віллу Casa Winter, яка розташована на скелі південної околиці острова Фуертевентура. Усередині будівлі з вежею вони виявили оброблені плиткою приміщення, що нагадують крематорій і операційну, а також тунель.

Дослідники порахували, що Гітлер інсценував самогубство і в кінці квітня 1945 року був вивезений на Канари. Він нібито прибув на віллу разом з секретарем Мартіном Борманом і лікарем Йозефом Менгеле. Фахівці змінили їм зовнішність, після чого нацисти поїхали до Бразилії та Аргентини, щоб сховатися від правосуддя.

Читайте також: Історики розповіли, як Гітлер вводив расові закони в Німеччині

Маєток був побудований німецьким інженером Густавом Вінтером. З чуток, фінансуванням проекту займалися нацисти, а під час війни в бункерах під спорудою розміщувалися підводні човни. Однак Вінтер заперечував подібні припущення, відзначаючи, що будівництво будинку закінчилося вже після війни.

Архівні матеріали про об’єкт вивчав і австрійсько-німецький публіцист Алекс пір. У розмові з виданням він заявив, що Вінтер був пов’язаний з фашистами, але його будинок призначався для сім’ї, а оброблена плиткою кімната служила кухнею. Однак дружина інженера вела ізольований спосіб життя і відмовилася від переїзду.

Читайте також: історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики

На даний момент на віллі проживає Педро Фумеро. За словами нинішнього власника, в будівництві будинку брали участь його родичі. Фумеро припустив, що будівля була пов’язана з військовими операціями, пославшись на розповіді родичів про прибуття військових під час робіт на майданчику. Власник упевнений, що будинок «приховує безліч секретів» і був призначений не для розваг.

У червні 2020 року в Австрії розкрили плани по «нейтралізації» будинку в місті Браунау-ам-Інн, в якому народився Адольф Гітлер. Тоді будівлю вирішили відремонтувати і перетворити на поліцейську дільницю. На роботи розраховували витратити більше п’яти мільйонів доларів, а завершити реконструкцію хотіли до 2023 року.