17-літній юнак втік з дому, щоб захищати Україну на фронті

Ірина Дубровська 15, Липень 2020, 13:32 192
17-літній юнак втік з дому, щоб захищати Україну на фронті

13 липня хлопець покинув батьківський дім в селі Гринів Пустомитівського району, а 15-го його виявили на блокпосту в Донецькій області
Про це повідомляє поліція Львівської області.

“13 липня у поліцію з заявою про зникнення свого 17-річного сина, Дениса Лагодича, звернувся мешканець села Гринів Пустомитівського району. Чоловік повідомив, що напередодні близько 22.00 хлопець пішов з дому, після чого зв’язок з ним був втрачений”, – розповіли в поліції.

Зазначається, що на пошуки хлопця задіяли співробітників ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, оперативників та співробітників інших служб та підрозділів поліції Львівщини. Орієнтування на безвісти зниклого були розіслані у територіальні підрозділи Національної поліції України.

“Завдяки взаємодії та фаховості, сьогодні, 15 липня, поліцейські розшукали хлопця у зоні проведення ООС – на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області. За його словами, він мав намір приєднатись до військових та зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави”, – йдеться в повідомленні.