ДБР інкримінує посадовим особам порушення в закупівлі клістронів для ППО

Ірина Дубровська 3, Липень 2020, 00:09 195
ДБР інкримінує посадовим особам порушення в закупівлі клістронів для ППО

1 липня 2020 на зенітну ракетну бригаду Повітряних сил ЗСУ (військова частина А2860) прибули представники відділу слідчого територіального управління ГБР в місті Хмельницький.

Про це пише служба зі зв’язків з громадськістю Повітряних Сил України в Facebook.

На підставі постанови судді Хмельницького міськрайонного С. Баєва, в рамках кримінального провадження №62020240000000492, слідчими ГБР було складено протокол огляду та вилучено чотири СВЧ приладу (клистрона) і відповідну супровідну документацію.

Слідчі інкримінують посадовим особам істотні порушення в закупівлі клістронів. Разом з тим в згаданій постанові суду не йдеться про вилучення, а лише «про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів».

Такі ж процесуальні дії проводяться в зенітних ракетних бригадах в Одеській області (в / ч А2800) і Херсонській (в / ч А1836).

«Надвисокочастотні прилади є одним з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Створено запас СВЧ приладів, в разі виходу з ладу ЗРК, дозволяє швидко відновити їх боєздатність », – повідомили в командуванні.

Раніше ГБР прийшло з обшуками до міськради Одеси.