Кравчук заявив, що перемир’я на Донбасі скінчилось

Ірина Дубровська 10, Лютий 2021, 00:33 339
Кравчук заявив, що перемир’я на Донбасі скінчилось

Перший президент України, глава української делегації в ТКГ з врегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що Україна повинна бути готовою до будь-яких непередбачуваних дій з боку агресора. Перемир’я на Донбасі більше не дотримується.

Проросійський агресор “починає діяти зухвало, відкрито, не ховаючи свої наміри”, заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук, передає Думка.

“Перемир’я вже просто немає. Ми не можемо далі вдавати, що воно є. Треба говорити правду, біле називати білим, а чорне – чорним. Росіяни починають діяти зухвало, відкрито, не ховаючи свої наміри. Тому ми повинні бути готові до будь-яких непередбачуваних дій з боку агресора”, – сказав Кравчук.

Він додав, що на тимчасово окупованих територіях знаходяться російські найманці, командири і зброя. І ми не знаємо, коли ця зброя може бути задіяна, “але повинні бути до всього готові і ставитися уважно до всього, що відбувається”.

Раніше, глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук, заявив про загострення ситуації на Донбасі та “форум” терористів.

Згодом, він назвав перемовини у ТКГ імітацією та закликав посилити економічний тиск на Росію, оскільки Кремль продовжує реалізовувати агресивний план стосовно України.