Кравчук назвав перемовини у ТКГ імітацією та закликав посилити економічний тиск на РФ

consaidin 29, Січень 2021, 21:16 278
Кравчук назвав перемовини у ТКГ імітацією та закликав посилити економічний тиск на РФ

Перемовини щодо Донбасу не дозволяють розраховувати на жодні поступки з боку Росії. Кремль продовжує реалізовувати агресивний план стосовно України.

На Російську Федерацію необхідно тиснути, щоб змусити виконати попередні домовленості. Про це 29 січня під час інтерв’ю повідомив Леонід Кравчук, голова української делегації в Тристоронньої контактної групи по Донбасу. Відео опублікували на “Ютьюбі”.

Кравчук зазначив, що на зустрічах побачив певну імітацію перемовин. Він відкинув варіант стосовно того, що Київ піде на поступки. Росіяни думають, що нібито здатні вплинути на ситуацію, але це не так.

Політик додав, що поруч з Росією жити непросто. Зайвих ілюзій щодо розмов з таким сусідом в українців не повинно бути: “Ми працюємо сім років і практично об’єднуємо дуже мало, а останні півроку – взагалі нічого, тому що у Росії інші погляди”.

Леонід Кравчук не планує припиняти роботу у делегації. Він має намір оцінити усі кроки РФ та української влади заради мирного урегулювання ситуації на окупованій Росією частині Донбасу.

Також, в одному із інтерв’ю, Кравчук зауважив, що на Росію варто чинити тиск, щоб Москва відмовилася від зазіхань на землі України.

Політик погодився з думкою про те, що війна дуже вигідна Росії. Кремлівські представники не планують змінювати свою позицію через роботу Тристоронньої контактної групи.

Кравчук нагадав, що Москва продовжує порушувати принципи міжнародного права. У такому разі до країни варто застосувати відповідний вплив. Дипломатичний та економічний тиск допоможе послабити позиції РФ у фінансово-економічних та банківських відносинах зі світової спільнотою.