Криклій приховує нецільове використання коштів відведених на ремонт аеропорту “Дніпро”. Документ

consaidin 17, Липень 2020, 12:23 175
Криклій приховує нецільове використання коштів відведених на ремонт аеропорту “Дніпро”.  Документ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що кошти, передбачені на будівництво міжнародного аеропорту у Дніпрі, Кабінет міністрів не забирає, і роботи розпочнуться вже цього року.
Про це Криклій повідомив у Facebook, коментуючи заяву мера Дніпра Бориса Філатова про те, що нібито кошти, передбачені у Держбюджеті на будівництво аеропорту забирають.

“Чим ближче до місцевих виборів, тим більше дезінформації та спекуляцій від місцевих політиків. Традиційний рецепт бреши більше – повірять. Така спекуляція сьогодні мала місце від пана Філатова відносно «згортання» проекту будівництва аеропорту у Дніпрі. А тепер правдива інформація. Цього року вже розпочнеться будівництво міжнародного аеропорту у Дніпрі”, – написав Криклій.

Та виявляється в електронній базі Міністерства фінансів значаться документи, в яких Владислав Криклій особисто просить зняти кошти з будівництва аеропорту в Дніпрі та перенаправити їх на зарплати собі та своїм підлеглим.

Коли про цей факт стало відомо, в Кабміні захотіли видалити ці документи з електронної бази, хоча є всі вхідні номери та ін.