На Київщині семикласниці отруїлися пігулками після перегляду інтернет-відео

Ірина Дубровська 16, Лютий 2021, 19:16 99
На Київщині семикласниці отруїлися пігулками після перегляду інтернет-відео

У місті Боярка під Києвом в академічному ліцеї “Гармонія” дві учениці сьомого класу отруїлися невідомими речовинами, внаслідок чого одна дівчинка померла. Трагедія сталася 16 лютого.

Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації, передає Думка.

Речниця поліції Київської області Марія Дідковська-Бідюк розповіла, що дві учениці ліцею вжили пігулки на перерві після перегляду відео.

“Дві дівчинки подивилися відео в інтернет-додатку, щось на кшталт “Випий 40 таблеток “Дротаверину” і подивись що буде”. Вони пішли в аптеку, купили цю речовину і випили кожна по 40 таблеток. Вони вийшли на перерві, купили пігулки й вжили їх в ліцеї в туалеті. Загиблій дівчині 13 років, а тій що жива – 12. Це 7 клас. Вони однокласниці”, — розповіла представниця правоохоронних органів.

Раніше в Київській обласній держадміністрації повідомили, що дві учениці сьомого класу вжили невідомі речовини, внаслідок чого отруїлись. Одна школярка загинула, друга перебуває в лікарні в стані середньо стабільному.

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін дав доручення профільним службам провести термінове розслідування трагічного випадку.

На місці події працює поліція.

Раніше, у Києві таксист отруїв психотропними препаратами своїх пасажирів, потім пограбував і кинув помирати в снігу на пустирі.