П’яний заступник міністра Немилостивий побився з поліцейськими. ВІДЕО

ДУМКА 21, Січень 2021, 08:50 329
П’яний заступник міністра Немилостивий побився з поліцейськими. ВІДЕО

Заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталій Немилостивий був зупинений поліцейськими за підозрою у водінні в нетверезому вигляді і чинив їм опір.

Зйомку з нагрудної камери поліцейського було опубліковано в мережі.

На відео зображений момент, як чоловік йде з ключами (очевидно, від авто) до співробітників Національної поліції. У цей момент коп, звертаючись до колеги, сказав: “він синій наглухо”.

Заступник Уруського спробував віддати ключі патрульним і піти, але правоохоронець не давав йому цього зробити. Коли коп пішов за чоловіком і закликав його зупинитися, той сказав: “Я заступник міністра!”.

Між водієм і правоохоронцями сталася перепалка, в ході якої Немилостивий кричав, щоб копи “прибрали руки”. На записі також є момент бійки між чиновником і патрульними.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці в Facebook повідомив, що уряд завтра збереться на позачергове засідання, щоб відправити Немилостивого у відставку.

“У четвер вранці уряд збирається на позачергове засідання. На порядку денному одне питання-звільнення заступника Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немилостивого.

Я вже не раз говорив – в нашому уряді немає недоторканних. Ще раз доведемо ці слова діями”, – написав Шмигаль.