Розвідка повідомила, що бойовики посилено готують війська

ДУМКА 20, Квітень 2019, 04:39 328
Розвідка повідомила, що бойовики посилено готують війська

Поки на полігонах ведеться бойова підготовка, спецзагони шукають проукраїнськи налаштованих місцевих жителів

Бойовики не тільки проводять приховану мобілізацію, але і почали навчання ряду підрозділів, в тому числі ведеться комплексна підготовка диверсійно-розвідувальних груп. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Так, в з’єднаннях і частинах “1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ” введений т. зв. режим “підвищеної готовності до застосування”. Також триває висновок підрозділів російсько-окупаційних військ на полігони з розгортанням пунктів управління і облаштуванням польових таборів для тривалого перебування особового складу в польових умовах.

При цьому посилюється інтенсивність заходів бойової підготовки. Зокрема, з 16 квітня розпочато проведення командно-штабних тренувань, тактико-спеціальних навчань, в т. ч. комплексних навчань з підготовки диверсійно-розвідувальних груп.

“Крім того, російське окупаційне командування, під виглядом участі в заходах бойової підготовки, вперше залучило т. зв. “групи об’єднаних бойових тактичних формувань”. “Силових структур” і російських окупаційних адміністрацій, які під виглядом тренувань з проведення розвідувально-пошукових дій і боротьби з ДРГ проводять заходи з виявлення серед місцевих жителів проукраїнськи налаштованих осіб”, – повідомили в розвідці.