Суд скасував арешт ексміністерки часів Януковича Богатирьової

Ірина Дубровська 4, Червень 2020, 20:13 79
Суд скасував арешт ексміністерки часів Януковича Богатирьової

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави колишньому віцепрем’єр-міністру України – міністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій.

Про це повідомляє пресслужба суду.

“За результатами судового розгляду суд скасував ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва та відмовив у задоволенні клопотання про застосування до підозрюваної запобіжного заходу”, — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі додали, що приймаючи таке рішення суд апеляційної інстанції виходив з того, що Прокуратурою Києва були допущені грубі порушення норм КПК України у частині належного вручення повідомлення про підозру.

“Під час судового розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва не було вжито заходів для усунення зазначених очевидних порушень кримінального процесуального закону”,- зазначили в суді.

Нагадаємо у Києві затримали очільницю МОЗ часів Януковича Раїсу Богатирьову. 27 серпня її заарештували, а пізніше відпустили під заставу 6 мільйонів гривень, яку вніс нардеп від Опоблоку Вадим Новінський.