У Дніпрі поліція розкрила подвійне вбивство

ДУМКА 14, Лютий 2021, 00:16 128
У Дніпрі поліція розкрила подвійне вбивство

Правоохоронці затримали в Дніпрі чоловіка за вбивство знайомого, який за день до цього задушив 53-річну жінку.

У прес-службі Департаменту карного розшуку Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області повідомили, що злочинець відправився зі знайомим в гості до 53-річної жінки, проте пізніше між ними виник конфлікт. Чоловік стверджував, що жінку вбив його загиблий знайомий.

“Він її затягнув у ванну, де за допомогою води і рушники придушив. Потім ми пішли з квартири”, – заявив він. Злочинець заявив, що наступного дня вони зі знайомим повернулися в квартиру, де лежала вбита жінка і тоді конфлікт спалахнув між ними.

“Я був на емоціях, накинувся на нього і придушив”, – зізнався затриманий, і додав, що сховав тіло вбитого на балконі, після чого покинув місце злочину.

У поліції повідомили, що тіло вбитої було знайдено в квартирі, яку вона знімала. Вона перебувала у ванній з тілесними ушкодженнями.

“Проведеним комплексом заходів оперативники Дніпропетровщини спільно з колегами-поліцейськими встановили осіб, причетних до скоєння злочину, однак затримали тільки одного, так як інший теж був убитий”, – зазначили в поліції.

Реальні обставини і мотиви вчинення будуть встановлені в ході досудового слідства, додали правоохоронці.