У Києві затримали військового злочинця підпільної в’язниці бойовиків “ізоляція”

ДУМКА 9, Листопад 2021, 11:27 182
У Києві затримали військового злочинця підпільної в’язниці бойовиків “ізоляція”

У Києві затримали військового злочинця підпільної в’язниці” Ізоляція ” в Донецьку Дениса Куликовського.

Про це повідомив звільнений в рамках обміну утримуваними особами 29 грудня 2019 року український журналіст Станіслав Асєєв, передає “Думка”.

“У Києві затриманий головний військовий злочинець ізоляції-Куликовський Денис, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив не дарма. P. S. Шановні колеги-журналісти, прошу поки не дзвонити, всі деталі пізніше”, – написав Асєєв на своїй сторінці в Facebook у вівторок.

Як повідомлялося, Асєєв був викрадений 11 травня 2017 року і утримувався терористичною організацією “ДНР” до 29 грудня 2019 року. Журналіст пробув у полоні 31 місяць, з них 28 місяців його утримували на території “ізоляції” в Донецьку.

Справка: «Ізоляція» — тюрма, яку було створено після захоплення Донецька російськими диверсійними загонами у 2014 році. Розташована за адресою м. Донецьк, вулиця Світлого шляху, 3. В’язниця з’явилась по тому, як 9 червня 2014 року представники «Донецької Народної Республіки» захопили територію мистецького фонду «Ізоляція» та перетворили її на закритий таємний об’єкт «Міністерства держбезпеки ДНР».

На території цього об’єкта тренуються бойовики «ДНР», функціонує склад вкрадених авто, військової техніки та зброї, а також утримуються незаконно ув’язнені люди, яких піддають тортурам. Тюрма має статус секретної. Вироки, за якими утримувані перебувають в «Ізоляції», виносяться незаконними судами «ДНР» без належного розслідування. Відомі численні випадки, коли звинувачувані давали свідчення після тортур.