В Дубно батьки протестують проти онлайн-навчання. ВІДЕО

consaidin 1, Вересень 2020, 14:22 306
В Дубно батьки протестують проти онлайн-навчання. ВІДЕО

Дубно, один із районних центрів, що потрапили до “червоної” зони пандемії COVID 19. Через це, було принято рішення, не відчиняти школи та садки міста, до закінчення суворого карантину. В цей час учні навчатимуться в режимі онлайн.

Це викликало масове обурення батьків школярів, передає “Думка”. Вони вийшли на мітинг з вимогою, щоб влада послабла обмеження. Аргументом, також, стало те, що у місті працюють усі кафе та ресторани, а навчання у школі під забороною.

“У мене 3 дітей, двоє школярі, одне йде у садок. Я мама, яка працює, у мене 1 комп’ютер вдома. Як дитина 2 клас може сама вдома опрацювати програму? Я не педагог, я не можу пояснити правильно”, – розповідає пані Оксана.

“Давайте всі постараємось, щоб у нас до 7 вересня зменшилась захворюваність на 1000 населення. Показник повинен складати не так, як зараз. І все, нам закривають “червону” зону, і ми йдемо до школи без жодних заперечень”, – пояснює міський голова Дубна Василь Антонюк.

Нагадаємо, 31 серпня було введене нові карантинний поділ на зони. До “червоної” зони потрапили населені пункти в 5 областях. Це 10 міст й 11 районів.