Росія відправила свої війська в Казахстан

ДУМКА 6, Січень 2022, 10:30 323
Росія відправила свої війська в Казахстан

Організація Договору про колективну безпеку (ОДКБ) направила в Казахстан війська. Від Росії до складу контингенту ОДКБ увійшли підрозділи повітряно-десантних військ.

Про це повідомляє Секретаріат ОДКБ.

“Радою колективної безпеки ОДКБ прийнято рішення про направлення колективних миротворчих сил ОДКБ в Республіку Казахстан на обмежений за часом період з метою стабілізації і нормалізації обстановки в країні”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, до складу сил увійшли підрозділи Збройних сил Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Таджикистан і Киргизької Республіки.

“Основними завданнями колективних миротворчих сил ОДКБ стане охорона важливих державних і військових об’єктів, надання сприяння силам правопорядку Республіки Казахстан в стабілізації обстановки і повернення її в правове поле”, – відзначили в ОДКБ,

Від Російської Федерації до складу колективних миротворчих сил ОДКБ увійшли підрозділи і військові частини Повітряно-десантних військ.

“В даний час літаками військово-транспортної авіації ВКС Росії здійснюється перекидання на територію Республіки Казахстан російської частини миротворчого контингенту. Передові підрозділи з його складу вже приступили до виконання поставлених завдань”, – йдеться в повідомленні.

Ранее появилась информация, что Россия привела в боевую готовность войска возле Казахстана, а офицерам было приказано готовиться к вторжению.

В таких условиях Касиму-Жомарту Токаеву, который уже ввел режим чрезвычайного положения по всему Казахстану, остается надеяться только на помощь ВС России, добавляют СМИ.

Напомним, ранее сообщалось, что протестующие в Казахстане захватили аэропорт Алматы.

Также мы сообщали, что протестующие в Казахстане требуют осудить агрессию РФ против Украины и выйти из всех союзов с Москвой.