“Я вам зараз мізки виб’ю на стінку, козли довбані!”: у київській школі вчитель накинувся на дітей за патріотичний флешмоб

ДУМКА 2, Грудень 2021, 20:31 4310
“Я вам зараз мізки виб’ю на стінку, козли довбані!”: у київській школі вчитель накинувся на дітей за патріотичний флешмоб

У київській школі №152 вчитель історії накинувся на дітей 5-го класу за те, що вони хотіли підтримати Всеукраїнський флешмоб і заспівати пісню “Батько наш Бандера”.

Відповідне відео розмістила у себе в Telegram волонтер Маруся звіробій, передає”Думка”.

На відео видно, як чоловік лається на дітей і погрожує їм розправою за те, що вони “збиралися заспівати”, а також вимагає класного керівника. Інші школярі на відео стверджують, що діти тільки вийшли з класу, після чого на них накинувся вчитель.

“Прошу репост. Розшукується… оце…Подейкують, це Київська школа 152. Викладач історії, відчитує дітей за флешмоб “Батько наш Бандера”. Друзяки, якщо це так, давайте вимагати захистити українських дітей від всратого агресивного совка!” – йдеться у повідомлення Звіробій.

Пізніше підписники Звіробій повідомили, що вчитель, який погрожує дітям, дійсно працює у даній школі, звати його Бушуєв Володимир Семенович.

За інформацією батьків, він постійно проводить радянську пропаганду, та знущається над дітьми. На уроках історії він розказує, як “добре жилось у радянському союзі”

Батьки неодноразово звертались до керівництва школи з вимогою розібратись з вчителем, однак директор Витичек Наталія Іванівна ніяк на це не реагує.