Затриманий за пікет телеканалу “НАШ”, активіст погрожує зістрибнути з будівлі поліції. ВІДЕО+ФОТО

Ірина Дубровська 4, Лютий 2021, 17:04 48
Затриманий за пікет телеканалу “НАШ”, активіст погрожує зістрибнути з будівлі поліції. ВІДЕО+ФОТО

Один із затриманих біля офісу телеканалу «Наш» активістів виліз на підвіконня 4-го поверху будівлі Шевченківського управління поліції та погрожує стрибнути, якщо не відпустять його та інших затриманих.

Про це повідомляє Думка із посиланням на “УНІАН”.

За інформацією, активіст Олексій Середюк виліз на підвіконня 4-го поверху будівлі Шевченківського управління поліції із зовнішнього боку стіни та погрожує стрибнути, якщо не відпустять його і його побратимів.

Зараз одного хлопця вже відпустили, всі інші перебувають в управлінні поліції.

Біля будівлі зібралися кілька десятків активістів організацій С14, “Братство”, “Невідомий патріот”, “Основа майбутнього”, щоб підтримати затриманих.

Також Середюк вимагає приїзду в управління міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і закриття телеканалу “Наш”.

Слід зазначити, що телеканал “Наш”, який пов’язують з проросійським політиком Євгеном Мураєвим, у своїх титрах вказав одного з учасників пікету під їх офісом як “фашиста”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука “112 Україна”, NewsOne, Zik.

Згодом, українські кабельні оператори почали відключати від своїх мереж телеканали “112 Україна”, NewsOne і Zik, проти яких раніше були введені санкції президентом Володимиром Зеленським.

Один із затриманих біля офісу телеканалу НАШ погрожує зістрибнути з будівлі поліції 01
Один із затриманих біля офісу телеканалу НАШ погрожує зістрибнути з будівлі поліції 02
Один із затриманих біля офісу телеканалу НАШ погрожує зістрибнути з будівлі поліції 03