Телеканал “Наш” у прямому ефірі назвав пікетувальників свого офісу “фашистами”. ФОТО

Володимир Маркопольский 4, Лютий 2021, 14:45 86
Телеканал “Наш” у прямому ефірі назвав пікетувальників свого офісу “фашистами”. ФОТО

Телеканал “Наш”, який пов’язують з проросійським політиком Євгеном Мураєвим, у своїх титрах вказав одного з учасників пікету під їх офісом як”фашиста”.

Зокрема, в титрах до пікетів, які проходять під офісом телеканалу, було написано, що їх пікетує “фашист Євген Карась”, передає “Думка“.

Активіст Євген Карась заявив, що співробітники телеканалу працюють в інтересах країни-агресора, а всі ризики перекривають великими грошима. Крім того, Карась заявив, що телеканал “Наш” працює під копірку російських пропагандистських ЗМІ, які поширювали фальшиву інформацію про Революцію Гідності, анексію Криму і російську агресію на Донбасі.

Телеканал “Наш” у прямому ефірі назвав пікетувальників свого офісу “фашистами”. ФОТО Телеканал “Наш” у прямому ефірі назвав пікетувальників свого офісу “фашистами”. ФОТО

У свою чергу співробітники каналу запевняють, що вони не працюють на Росію і є незалежним ЗМІ.

У якийсь момент між учасниками акції та правоохоронцями почалася сутичка, кілька пікетувальників затримали. Організатори пікету заявили, що поліція затримала п’ятьох осіб. В даний час дискусії біля каналу притихли, так само припинилися сутички з правоохоронцями.

Читайте також:

Протести під телеканалом “Наш” пов’язують з тим, що напередодні були введені санкції щодо телеканалів Віктора Медведчука.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Пізніше посольство Сполучених Штатів Америки в Україні підтримало санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів.

У Верховній Раді повідомили, що керівництво партії ОПЗЖ було поінформоване заздалегідь про те, що проти телеканалів Віктора Медведчука, номінальним власником яких є Тарас Козак, збиралися ввести санкції.