Bellingcat закликала порівняти їх розслідування по “Вагнергейту” із заявами Зеленського

ДУМКА 15, Листопад 2021, 10:05 181
Bellingcat закликала порівняти їх розслідування по “Вагнергейту” із заявами Зеленського

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat повідомила, що на початку поточного тижня буде опубліковано розслідування по “Вагнергейту”.

Анонс розслідування був опублікований в Twitter Bellingcat, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що довгоочікуваний звіт групи розслідувачів буде опублікований на початку тижня. У звіті будуть опубліковані деталі спецоперації, яка повинна була привести до арешту 33 російських найманців, який причетні до різних військових злочинів.

У Bellingcat заявили, що виконана робота велася тривалий час і є одним з найточніших аналізів зриву спецоперації із затримання російських найманців.

Розслідувачі повідомили, що публікація, яка налічує одинадцять тисяч слів, містить в собі інтерв’ю з особами, які брали безпосередню участь у плануванні та виконанні операції, безліч документів і свідоцтв, включаючи аудіо, відео та фотографії. Всі представлені матеріали можна буде перевірити у відкритих джерелах.

“Звіт міститиме багато інформації та доказів, які можна порівняти із заявами президента України та його команди”, – зазначили в Bellingcat.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що він особисто передав інформацію по “вагнерівцям” самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку.