Фокін звинуватив українську сторону у злочинах проти бойовиків т.з. ЛДНР

consaidin 30, Серпень 2020, 12:49 1275
Фокін звинуватив українську сторону у злочинах проти бойовиків т.з. ЛДНР

Особливий статус потрібно надати всьому Донбасу, а не лише окупованим територіям Донецької та Луганської областей.

Таку заяву зробив перший заступник глави української делегації в ТКГ по Донбасу Вітольд Фокін в інтерв’ю, передає “Думка”.

Він стверджує, що “і з того, і з іншого боку було скоєно багато злочинів”, які необхідно розслідувати. Також, Фокін повідомив, що має намір вести переговори з терористами ЛДНР, якщо таке рішення прийме президент України Володимир Зеленський або Верховна Рада.

“Ще важливе питання про амністію. І з того боку, і з іншого боку було скоєно багато злочинів, які в кінцевому підсумку повинні бути розслідувані, і винні нехай понесуть покарання. Але сьогодні, щоб припинити війну і вберегти життя бійців і командирів, моя позиція – потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу”, – заявив він.

Зеленський задоволений рішенням призначити Леоніда Кравчука головою української делегації ТКГ і його замісником – Фокіна. Тому, що він переконаний  у їхньому професіоналізмі і дипломатичних здібностях.

Нагадаємо, у липні Кравчук повідомив, що готовий до обговорення на переговорах у Мінську особливого статусу на Донбасі, але не всього регіону.