Героїня урядового секс-скандалу отримала посаду радника голови Укркосмосу

consaidin 28, Червень 2020, 19:07 4676
Героїня урядового секс-скандалу отримала посаду радника голови Укркосмосу

Олександра Клітіна, екс-заступниця міністра инфрастукруты Владислава Криклія, стала учасницею секс-скандалу з пранкером Джокером, стала радником голови Державного космічного агентства України.

Про це сама Клітіна написала у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Намагаюся допомогти Космічному агентству залучити допомогу донорів і МФО, щоб реалізувати серію інноваційних проектів, які пропонує Володимир Усов (голова Держкосмосу) і його команда. Бачу бажання вивести наш космічний сектор з поступового процесу відмирання через, у першу чергу, корупції та байдужості менеджерів. І ось відразу опір — група ненажерливих депутатів хоче поставити когось “свого”, – зазначила вона.

Нагадаємо, що Клітіна стала однією з перших фігуранток низки скандалів, пов’язаних з пранкером “Джокером”. Зокрема, навколо її персони розгорівся секс-скандал. Так, виключений з фракції “Слуга народу” народний депутат Антон Поляків, опублікував фрагмент розмови нардепів від “Слуги народу”, в якому говориться, що Клітіна нібито отримала свою посаду через ліжко.

Незабаром після скандалу пранкер “Джокер” опублікував листування з Клітіної. Він порадив чиновниці написати про свою щасливу родину в соцмережі, і вона слухняно виконала всі поради, не запідозривши троллінгу.

Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій відреагував на секс-скандал з Клітіної. Він заявив, що ситуація стала приводом для падіння довіри до чиновниці.

Клітіна дала брифінг, на якому назвала чутки про себе провокацією і доказом своєї чесності.