Головою офісу платників податків ДФС призначено Лебедко, звільненого у 2017 році за хабар у 66 млн гривень

ДУМКА 13, Січень 2021, 11:25 93
Головою офісу платників податків ДФС призначено Лебедко, звільненого у 2017 році за хабар у 66 млн гривень

В. о. начальника Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби призначений Сергій Лебедко, затриманий на місці злочину при отриманні хабара в 66 мільйонів гривень і звільнений в 2017-му році.

Про це повідомляє журналіст Юрій Бутусов, передає “Думка”.

Бутусов зазначив, що суд у даній справі триває три роки, 18 січня має відбутися нове засідання.

“У цю історію просто неможливо повірити, але це Україна. У 2017 – му році стався вражаючий злочин-виконуючий обов’язки начальника управління внутрішньої безпеки ДФС Сергій Лебедко, найближча довірена особа тодішнього голови ДФС Романа Насірова, затриманий СБУ на вимаганні хабара за відшкодування податку на додану вартість. 24 лютого 2017 – го лебедка заарештували на гарячому, він отримав 66 мільйонів гривень”, – пише журналіст.

“Лебедко тоді негайно звільнили. А проти Насірова було відкрито кримінальну справу НАБУ. І ось Насіров продовжує перебувати під прицілом НАБУ, його справу передано до Вищого антикорупційного суду. Але його найближчий співробітник Сергій Лебедко став при Президентові Зеленському “новим обличчям” і успішно зробив кар’єру”, – зазначив Бутусов.

“Це просто вражаюче, комедія. Лебедко взяли на хабарі на відшкодуванні ПДВ по одній з великих компаній, але тепер через три роки, Лебедко призначили керувати відшкодуванням ПДВ для всіх великих компаній. Немає слів”, – написав журналіст.

“Невже керівництво ДФС і керівництво Міністерства фінансів не провело елементарну перевірку співробітників, яких призначають на вищі посади? Або в Мінфіні відключили Гугл?

Адже будь-який запит показує, що справа про вимагання лебідка № 420170000000000168 за статтею 190 (шахрайство) не закрита, суд тягнеться з різних формальних причин. 18 січня Голосіївський районний суд Києва оголосив чергове засідання щодо лебедка. Уявіть собі здивування судді, який веде процес – підсудний за час суду зумів зайняти вищу посаду в тій же самій фіскальній службі”, – написав Бутусов.